LED IŞIKLI PUF VE BANKLAR
LED IŞIKLI SEHPALAR
LED IŞIKLI KOLTUKLAR
LED IŞIKLI SAKSILAR
LED IŞIKLI SAHNE ZEMİN PLATFORMLARI
LED IŞIKLI TEPSİ
LED IŞIKLI RAF VE ŞİŞELİK
LED IŞIKLI ÜÇ BOYUTLU TASARIMLAR
LED IŞIKLI DJ KABİN

 DECO BAHAR

HNB LED DESIGN Ailesi olarak 2005 yılı itibariyle başladığı imalat sürecinde fiber, epoxy, acrylic gibi reçine bazlı hammaddelerde edindiği bilgi ve tecrübeleri geniş ARGE çalışmaları neticesinde çağımızın gereği LED aydınlatmalar ile birleştirerek mimari ve görsel anlamda gündelik hayatımızda kullanılan materyallerin imalatında kullanmıştır.

 

2006 yılı başlarında Polietilen hammaddeyi ARGE çalışmalarımıza dahil ederek bu malzemelerden Avrupa standartlarında ve Uzakdoğu maliyetlerinin altında istenilen ebat ve görsellikte standart üretim dışında butik imalatı da üretim prosesimize katmış bulunmaktayız.

İmalatlarımız Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ( sağlık-gıda ) tüzüğüne uygun olarak yapılmakta olup, polietilen malzemelerden;

 

Led Işıklı Şarjlı Bistro Bar Masası,

Led Işıklı Şarjlı Sehpa,

Led Işıklı Şarjlı Saksı,

Led Işıklı Şarjlı Puf,

Led Işıklı Şarjlı Koltuk,

Led Işıklı Şarjlı Tepsi,

Led Işıklı Şarjlı Bar ve Deski,

Led Işıklı Şarjlı Buz Kovası,

Led Işıklı Şarjlı Küre,

Led Işıklı Şarjlı Logo,

Led Işıklı Şarjlı Heykel,

Led Işıklı Şarjlı Kiosk,

 

Led Işıklı Şarjlı Aydınlatma Direği, gibi ürünlerle müşteri talepleri doğrultusunda çözüm ortağınız olarak profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca bu ürünlerle Türkiye de İLK olmanın ve yeni bir SEKTÖR oluşturarak ÜLKE Ekonomisine katkıda bulunmanın da haklı gururunu taşımaktayız.

 

Ürünlerimizin tamamında, FİRMA LOGONUZ ve TANITIM BİLGİLERİNİZ reklam amacıyla kullanılabilmekte olup tüm ürünlerimiz uzaktan kumandalı isteğe bağlı şarj ünitelidir. Şarj sürelerimiz tek renk de 25 saat çoklu senaryoda 15 saattir.

 

Türkiye de yine ilk olarak uyguladığımız AKÜ ŞARJ KORUMA DEVRESİ sayesinde aldığınız ürünleri uzun dönemler içinde problemsiz kullanıp akü ömrünü uzatarak ÜLKE EKONOMİSİNE de katkıda bulunacağınızı hatırlatır, alacağınız her ürünün içinde kullanılan sistemi görmenizi öneririz.

 

 

 

 

HNB LED DESIGN

Firmamız imalattan saksı,ışıklı saksı,led ışıklı saksı,masa,ışıklı masa,led ışıklı masa,bar masası,ışıklı bar masası,led ışıklı bar masası,bistro,ışıklı bistro,led ışıklı bistro,sehpa,ışıklı sehpa,led ışıklı sehpa,puf,ışıklı puf,led ışıklı puf,koltuk,ışıklı koltuk,led ışıklı koltuk,küre,ışıklı küre,led ışıklı küre,taş,ışıklı taş,tepsi,ışıklı tepsi,ledli saksı,ledli masa,ledli bar masa,ledli sehpa,ledli puf,ledli taş,ledli koltuk,ledli tepsi,şezlong,yüzer şezlong,duba,iskele,yüzer iskele,yüzer duba,kano,bordür,ışıklı bordür,led ışıklı bordür,ledli akrilik,ledli karo,ışıklı karo,ışıklı akrilik ürünlerini kendi bünyesinde imalatını gerçekleştirmektedir.

CAFE- BAR KOLTUK VE SANDALYELERİ
FİBERGLASS KOMPOZİT POLYESTER SAKSILAR
Site Haritası
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466